close
Contact
info@fullframe.nl+31 (0) 13 534 09 88
Tilburg
Full Frame TilburgBurgemeester Stekelenburgplein 199unit 1.115041 SC TilburgRoute
Amsterdam
Full Frame Amsterdam Brouwersgracht 224HS 1013 HE Amsterdam+31 (0)20 215 6190
Laat een bericht achter
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Campagne
Allez! Bouldering

Reach the top with Allez!

In opdracht van duurzaam bouldermerk Allez! produceren wij deze dynamische branding campagne. Met een frisse, opgewekte brand movie en social media materiaal geven we de start-up smoel én bekendheid.

Aanmoediging is key, óók in solosporten zoals bouldering. Start-up brand Allez! (Frans voor ‘kom op!’) weet dit als geen ander. Het bouldermerk helpt boulderaars met duurzame Europese magnesium naar de top – of toch in ieder geval aan een gezellig sportuurtje 😉. 

Om boulderaars én boulderhallen te inspireren en enthousiasmeren voor Allez!, produceren wij deze lekker opgewekte branding campagne. Met een dynamische brand movie, social media strategie, snippets én fotografie zetten we de start-up in de spotlight. Dit alles maakt deel uit van de Allez branding campagne.

Manifest mét humor

Regisseur Maarten duikt voor deze brand movie echt in het klimmers dna. Waar gaat klimmen over voor mensen, en waarom doen ze het? Conceptueel gaan we voor een catchy, jonge lifestyle-feel met een vleugje productverkoop. We willen de dynamiek, het plezier en de uitdaging van boulderen vangen op beeld, met ruimte voor een knipoog. Want ja, ook af en toe vallen én daarom lachen hoort bij de sport. Al deze elementen zijn essentieel in de Allez Branding Campagne.

Ruimte voor spontaniteit

Het script en de shotlist bereiden we tot in de puntjes voor. Omdat we streven naar een levendig gevoel werken we in het draaiboek ook (júíst) ruimte in voor deels geïmproviseerde shots. Zo geven we deze productie – samen met de geweldige Allez!-atleten, waaronder Nederlands jeugdkampioen Yara een lekker spontaan karakter.

Camera-technisch leven we ons uit. Zie je die handen in de zak grijpen naar magnesium? Deze shots filmen we met een macro probe lens die we letterlijk ín de magnesiumzak steken. Met snelle, terugkerende (bijna stopmotion-achtige) beelden zorgen we voor visuele samenhang. Dit is allemaal vastgelegd in de Allez Branding Campagne.

Het resultaat?

Knetterdynamische beelden waar de energie vanaf spat! Met een open vizier én een persoonlijke touch (elke partner-klimhal ontvangt gepersonaliseerd verpakkingsmateriaal – spot je ze?) zetten we Allez! op de markt. En dat loont: al in de eerste paar dagen halen we de 10.000 views én sleept Allez! nieuwe klanten en volgers binnen.

Ook wij oogsten lof: “Het eindresultaat is beter dan we hadden durven dromen. Het proces verliep soepel, de communicatie en betrokkenheid was erg goed en er werd tot het laatste moment actief met ons meegedacht. Van begin tot eind een super ervaring.” Daar doen we het voor! Dit bewijst het succes van de Allez Branding Campagne.

Stills uit de campagne

Allez Bouldering Branding Campagne || Full Frame - Creative Content Partner
Allez Bouldering Branding Campagne || Full Frame - Creative Content Partner
Allez Bouldering Branding Campagne || Full Frame - Creative Content Partner
Allez Bouldering Branding Campagne || Full Frame - Creative Content Partner
Allez Bouldering Branding Campagne || Full Frame - Creative Content Partner
Allez Bouldering Branding Campagne || Full Frame - Creative Content Partner

Credits

  • Concept en Regie

    Maarten Maris

  • Camera

    Robin van Engen

  • Edit

    Maarten Maris

Meer cases

phoneCall-to-call