Samen een geoliede machine
Een gevarieerd team is een sterk team. Deze film spreekt waardering uit naar alle medewerkers van Alliander, en groeide daarmee uit tot recruitment campagne.
Bij Alliander is er een groot tekort aan opgeleide technici en de werkdruk is hoog. Vandaar de wens om een recruitmentfilm te maken die de huidige werknemers in het zonnetje zet en nieuwe collega’s uitnodigt om te solliciteren.
Het tekort aan opgeleide technici, is eigenlijk een ‘negatief’ uitgangspunt. Het is een probleem. Wij draaiden het om en lieten in een positieve film zien dat Alliander werkt als één divers netwerk, waarin iedereen een steentje bijdraagt. Een netwerk waarin iedereen welkom is.
Deze film groeide door het enthousiasme van medewerkers van interne film tot externe recruitmentcampagne. Door echte medewerkers op de werkvloer te volgen en te portretteren ontstaat er een mooie dwarsdoorsnede van Alliander. De recruiters van Alliander krijgen zeer positieve reacties van kandidaten die de film gezien hebben.